Zamjenik voditelja poslovnice / voditelj smjene

Mjesto rada: Zagreb-Jankomir

Opis posla:

  • Podrška u vođenju i organizaciji poslovanja prodavaonice

  • Kontrola zaliha, naručivanje i preuzimanje robe

  • Uz voditelja centra, preuzet ćete odgovornost za poslovni rezultat

  • Briga o vrhunskoj usluzi prema kupcima

  • Motiviranje, mentorstvo i pružanje povratnih informacija djelatnicima poslovnice, educirati i pratiti njihov rad

  • I ostale dodatne dužnosti zamjenika voditelja poslovnice prema potrebi

  • Analiza poslovanja i izvještavanje o istom

  • Angažman i fleksibilnost

Uvjeti:

  • SSS / VŠS

  • Iskustvo rada u trgovini na istoj ili sličnoj poziciji

  • Siguran i profesionalan nastup te izražena poslovna etika

  • Iskustvo u vođenju tima te sposobnost za jasnu komunikaciju, motivaciju i poduku tima

  • Organiziranost, entuzijazam i usmjerenost na prodajne rezultate

  • Poznavanje MS Office-a (Word, Excel, Internet)

  • Želja za radom u dinamičnom okruženju

  • Spremnost na učenje i usavršavanje

Što nudimo:

  • Motivirajuće radne uvjete u okruženju koje prepoznaje timski rad, ali i kvalitete pojedinaca

  • Osiguravamo strukturirano uhodavanje u posao (edukacija u poslovnicima Ilirska i Ilica)

  • Atraktivna primanja i benefiti kao što su božićnica i božićni poklon za djecu

  • Ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 6mj

  • Neradne nedjelje

  • Stalna edukacija i stručno usavršavanje

Sve molbe za posao pošaljite na : posao@fero-term.hr

Tu smo za tebe! Kako ti možemo pomoći?
Niže nam možeš postaviti pitanje vezano za naš asortiman, usluge ili ostaviti koju pohvalu, recenziju za proizvod.
Odgovorit ćemo na vašu poruku u roku od 48 sati. Ako budemo trebali više informacija o temi koju tražite, kontaktirat ćemo vas putem e-mail adrese ili telefonskog broja, ako je naveden