Voditelj/ica webshopa (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

· vođenje i razvoj poslovanja online prodaje, uz potpunu orijentiranost cjelovitom uspjehu i

komercijalnom rezultatu

· vođenje i organizacija rada tima webshopa

· koordinacija i unapređenje svih aktivnosti vezano uz web trgovinu: status narudžbi,

otprema, korisnička podrška

· planiranje, koordiniranje i izvještavanje o poslovanju webshopa

· analiza i optimizacija podataka: akcija, ponude asortimana, narudžbi, ostalog sadržaja za

web trgovinu

· suradnja s marketingom i predlaganje marketinških aktivnosti za web trgovinu

· sudjelovanje i praćenje i kreiranje sadržaja za web shop te osmišljavanje marketinških

 kampanja i sadržaja za web shop

· oblikovanje teksta i grafika, web dizajna, html-a te CMS-a

· kontinuirano sudjelovanje u kreiranju sadržaja izrada teksta za web stranicu, newsletteri

· odgovaranje za funkcioniranje web-a te predlaganje dorada i izmjena u svrhu poboljšanja poslovanja ·

 optimizacija sadržaja (SEO)

· planiranje social media i content aktivnosti

Uvjeti:

· minimalno SSS

· 5 godina iskustva u online/webshop prodaji, od čega 3 godine kao voditelj online/webshop

prodaje

· iskustvo u vođenju webshopa/e-commerce platforme/aplikacije

· iskustvo u praćenju financijskih pokazatelja i izradi/definiranju izvještaja/analiza

· odlično poznavanje Office paketa (excel, word)

· poznavanje Luceeda je prednost, ali nije uvjet

· dobro poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)

Što nudimo:

· Rad u kompaniji s 30 godina dugom tradicijom

· Ugovor na neodređeno vrijeme

· Atraktivna primanja i benefiti kao što su božićnica i božićni poklon za djecu

· Redovita i motivirajuća plaća uz mogućnost ostvarivanja mjesečnih bonusa

· Naknada za prijevoz i topli obrok

· Motivirajući radni uvjeti u okruženju u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete

pojedinaca

· Mogućnost napredovanja unutar kompanije

Sve molbe za posao pošaljite na : posao@fero-term.hr

Tu smo za tebe! Kako ti možemo pomoći?
Niže nam možeš postaviti pitanje vezano za naš asortiman, usluge ili ostaviti koju pohvalu, recenziju za proizvod.
Odgovorit ćemo na vašu poruku u roku od 48 sati. Ako budemo trebali više informacija o temi koju tražite, kontaktirat ćemo vas putem e-mail adrese ili telefonskog broja, ako je naveden