Prodajni savjetnik za veleprodajne kupce (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Kupac na prvom mjestu: zadovoljstvo kupaca za tebe je prioritet. Tvoje kompetentno savjetovanje osigurava stalne kupce

  • Savjetovanje i prodaja ponajviše iz instalaterskog asortimana

  • Savjetovanje  kupaca o najnovijim trendovima te briga tijekom prodajnog procesa

  • Pružanje stručne, kvalitetne uz izgrađivanje partnerskih odnosa s kupcima

  • Vođenje brige o kvalitetnom i ispravnom označavanju artikala i cijena proizvoda

Uvjeti:

  • SSS trgovačkog smjera ili srodno
  • Poželjno iskustvo u istoj ili sličnoj branši
  • Poznavanje prodajnog asortimana
  • Visoko razvijene prodajne i komunikacijske vještine
  • Pozitivan stav i odgovornost
  • Spremnost na timski rad, prilagodljivost i otvorenost za promjene
  • Komunikativnost i ljubaznost

Što nudimo:

  • Motivirajuće radne uvjete u okruženju koje prepoznaje timski rad, ali i kvalitete pojedinaca
  • Osiguravamo strukturirano uhodavanje u posao (edukacija u poslovnicima Ilirska i Ilica)
  • Atraktivna primanja i benefiti kao što su božićnica i božićni poklon za djecu
  • Ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok od 6mj
  • Neradne nedjelje
  • Stalna edukacija i stručno usavršavanje

Sve molbe za posao pošaljite na : posao@fero-term.hr

Tu smo za tebe! Kako ti možemo pomoći?
Niže nam možeš postaviti pitanje vezano za naš asortiman, usluge ili ostaviti koju pohvalu, recenziju za proizvod.
Odgovorit ćemo na vašu poruku u roku od 48 sati. Ako budemo trebali više informacija o temi koju tražite, kontaktirat ćemo vas putem e-mail adrese ili telefonskog broja, ako je naveden