Referent u odjelu računovodstva (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • SSS/VŠS/VSS
  • potrebno iskustvo rada u računovodstvu
  • poznavanje MS Office paketa (s naglaskom na Excel)
  • odgovornost i marljivost u radu
  • sposobnost brzog učenja i prilagođavanja
  • sklonost timskom radu

Uvjeti:

  • Knjiženje bankovnih izvoda

  • Knjiženje i kontroliranje specifikacija kartičnog plaćanja

  • Usklađivanje i slanje kartica  i otvorenih stavki poslovnim partnerima

  • Naplata potraživanja od kupaca

  • Izrada gotovinske blagajne i putni nalozi

  • Izvršavanje svih ostalih računovodstvenih poslova po potrebi, u skladu s računovodstvenim standardima

Što nudimo:

  • Motivirajući radni uvjeti u uspješnoj i stabilnoj kompaniji sa 30 godina dugom tradicijom u kojoj prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinaca

  • Motivirajuća primanja i sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima

  • Mogućnost napredovanja unutar kompanije
  • Kontinuirano stjecanje novih znanja
  • Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci

Sve molbe za posao pošaljite na : posao@fero-term.hr

Tu smo za tebe! Kako ti možemo pomoći?
Niže nam možeš postaviti pitanje vezano za naš asortiman, usluge ili ostaviti koju pohvalu, recenziju za proizvod.
Odgovorit ćemo na vašu poruku u roku od 48 sati. Ako budemo trebali više informacija o temi koju tražite, kontaktirat ćemo vas putem e-mail adrese ili telefonskog broja, ako je naveden