Grafičar (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

• Sudjelovanje i izrada grafičkih rješenja i priprema za tisak velikih
i malih formata (letaka, plakata, brošura, kataloga, billboarda i
ostalih tiskanih medija)
• Produkcija i implementacija grafičkih rješenja za digitalne medije
(web banneri, newsletteri, objave za društvene mreže...)
• Dizajn ambalaže i pakiranja
• Obrada fotografija
• Prijelom teksta
• Poslovi vezani uz različite marketinške kampanje društva

Uvjeti:

• Najmanje SSS grafičkog ili sličnog usmjerenja
• odlično poznavanje Adobe paketa (Illustrator, Photoshop,
InDesign), ostali grafički programi su prednost, ali nisu uvjet
• minimalno dvije godine iskustva u istim ili sličnim poslovima
• prilagodljivost i proaktivnost u radu
• kreativnost i otvorenost za promjene
• sposobnost prilagođavanja dizajna
• pridavanje pozornosti cjelokupnom vizualnom identitetu
• sistematičnost i sposobnost određivanja prioriteta
• oko za detalje i pedantnost
• samostalnost, kreativnost i odgovornost u obavljanju posla
kao i spremnost za rad u timu
• sposobnost rada pod pritiskom i kratkim rokovima
• razumjevanje pripreme za tisak i procesa tiska
• dobre komunikacijske sposobnosti
• dobro poznavanje engleskog jezika

Što nudimo:

• Ugovor na neodređeno vrijeme
• Edukacije i stručno usavršavanje
• Iznadprosječna i stimulativna primanja
• Mogućnost napredovanja unutar kompanije

Sve molbe za posao pošaljite na : posao@fero-term.hr

Tu smo za tebe! Kako ti možemo pomoći?
Niže nam možeš postaviti pitanje vezano za naš asortiman, usluge ili ostaviti koju pohvalu, recenziju za proizvod.
Odgovorit ćemo na vašu poruku u roku od 48 sati. Ako budemo trebali više informacija o temi koju tražite, kontaktirat ćemo vas putem e-mail adrese ili telefonskog broja, ako je naveden