Newsletter

Prijavi se! Ne propusti među prvima dobiti informacije o najnovijim akcijama, novitetima te raznim drugim pogodnostima!

X
Fero-Term 25 godina

Kontakti

UPRAVA

Zagreb, Gospodarska 17, Donji Stupnik
Tel: +385 (0) 1 4343 116
Radno vrijeme:
Pon-pet: 08:00-16:00 h
Za sve pohvale, reklamacije i prigovore, molimo Vas, kontaktirajte nas na
E-mail: prigovor@fero-term.hr

VELEPRODAJA

Zagreb, Gospodarska 17, Donji Stupnik
Tel +385 (0) 1 6651 652
Fax +385(0) 1 6601 949
E-mail: veleprodaja@fero-term.hr
Radno vrijeme:
Pon-pet: 08:00-16:00 h
Sub: 08:00-14:00 h
 

MALOPRODAJA

Zagreb - Ilirska 3
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h, 
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0) 1 549 8521  
E-mail: ilirska@fero-term.hr
Zagreb - Bani 106, Buzin
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  08h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0) 1 4343 055 
E-mail: buzin@fero-term.hr 
Zagreb - Ilica 265
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0) 1  3908 999
E-mail: kustosija@fero-term.hr 
Zagreb - Dubrava 35
Radno vrijeme
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0) 1 500 5760
E-mail: dubrava@fero-term.hr
Zagreb - F. Tuđmana 10, Sveta Nedjelja
Radno vrijeme
Ponedjeljak-Petak  08h do 20h, 
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0) 1 333 5460
E-mail: sv.nedelja@fero-term.hr 

 

Zagreb - Zagrebačka 49, Sesvete
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h 
Tel +385 (0) 1434 3030
E-mail: sesvete@fero-term.hr   
Velika Gorica - Trg Kralja Tomislava 12
Radno vrijeme
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0) 1 621 3808 
E-mail: gorica@fero-term.hr     
Split - Stobrečka 5
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  08h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0)21 494 070 
E-mail: split@fero-term.hr     
Karlovac - Dubovac 10
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0)47 492 200
E-mail: karlovac@fero-term.hr
Sisak - Stjepana i Antuna Radića 8
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  08h do 20h,
Sub 08h do 13h
Tel +385 (0)44 523 047
E-mail: sisak@fero-term.hr  
Osijek - Gundulićeva 33
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 8h do 14h
Tel +385 (0)31 252 222
E-mail: osijek@fero-term.hr 
Bjelovar - Velike Sredice 31
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0)43 217 130
E-mail: bjelovar@fero-term.hr   
Slavonski Brod - Petra Svačića 6B
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h ,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0)35 492 010 
E-mail: s.brod@fero-term.hr 
Šibenik - Vrpoljački put 2h
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0)22 492 400
E-mail: sibenik@fero-term.hr   
Pula - Bože Gumbca 40
Radno vrijeme 
Ponedjeljak-Petak 07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (0)52 255 370 
E-mail: pula@fero-term.hr
Zadar - Ulica 84. Gardijske Bojne HV “Termiti” 41
Radno vrijeme
Ponedjeljak - Petak  08h do 20h
Sub 08h do 14h
Tel: 385 (0)23 299 060
E-mail: zadar@fero-term.hr 
Dubrovnik- Ivana Matijaševića 14
Radno vrijeme
Ponedjeljak-Petak 08h do 20h
Sub 08h do 14h
Tel: 385 (0)20 220 300
E-mail: dubrovnik.salon@fero-term.hr 
Varaždin- Gospodarska Ulica BB
Radno vrijeme
Ponedjeljak-Petak  08h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (42) 488 650
E-mail: varazdin@fero-term.hr
Rijeka- Kukuljanovo 363 (Bakar)
Radno vrijeme
Ponedjeljak-Petak  07h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (51) 401 711
E-mail: rijeka@fero-term.hr
Poreč - Buići 14b
Radno vrijeme
Ponedjeljak-Petak  08h do 20h,
Sub 08h do 14h
Tel +385 (52) 255 861
E-mail  porec@fero-term.hr